
19 серпня 2025 року, у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа, митрополит Філарет звершив Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері «Чернігівська-Гефсиманська» Свято-Преображенського жіночого монастиря с. Пісківка.
Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Дрогобицький Іаков, вікарій Львівської єпархії, благочинний Соломʼянського району і настоятель храму Сергія Радонезького м.Київ, протоієрей Ярослав Шовкеник, насельники обителі та гості у священному сані.
За Літургією були піднесені сугубі молитви за мир в українській землі, припинення війни та військовослужбовців Збройних Сил України. Наприкінці богослужіння був зверший святковий Хресний хід навколо храму, після чого архіпастир освятив виноград нового врожаю та інші плоди.
Напередодні свята ввечері, святкове Всенічне бдіння.




























